NEWS

Türk Müziği Klarnet Yarışması 2024
To support young clarinetists, to guide young artists, to pave the way for our national talents professionally and to encourage their participation in international competitions with the experience gained in such competitions.
National Clarinet Competition 2023
To support young clarinetists, to guide young artists, to pave the way for our national talents professionally and to encourage their participation in international competitions with the experience gained in such competitions.
St. Stefan Bulgarian Church Concert
Istanbul Clarinet Choir would cordially invite you to the concert that will take place on Sunday, April 29 at St. Stefan Bulgarian Church.
Istanbul Woodwind Festival 2016
İstanbul Klarnet Derneği, şehrin Asya yakasında 29 Haziran - 3 Temmuz 2016 tarihleri arasında "Istanbul Woodwind Festival"i gerçekleştirmekten onur duyar.
Uluslararası Oda Müziği Yarışmasında Birincilik Ödülü
"Uluslararası Virtüözler Oda Müziği" yarışmasında İstanbul Klarnet Korosu Solistleri birincilik ödülünü kazandı.
Donizetti 2011 Klasik Müzik Ödülleri
Donizetti 2011 Klasik Müzik Ödülleri Seçici Kurulunca İstanbul Klarnet Korosu'na en iyi oda müziği topluluğu ödülü verildi.
Pierre Amoyal & Yovan Markovitch Masterclass
Keman, Viyolonsel ve Oda Müziği dallarında yapılan Masterclass'lar sonunda katılımcılara sertifikaları verilmiştir.
Audition 2011
Türkiye'nin toplu klarnet hareketinde siz de yer almak ister misiniz? Başvuru için son gün 28 Mart 2011, Pazartesi
Klarnetler Buluşuyor II
İstanbul Klarnet Korosu, Roman ve Balkan müziklerindeki ustalığıyla tanınan Türk klarnet virtüozu Hüsnü Şenlendirici'yle birlikte sahne alacak.
The Great Clarinet Circus
“The Great Clarinet Circus” 2011-2012 konser sezonu itibarı ile sahneye konulan ilgi çekici, sihirli ve müzikal bir komedidir.
Yollarda-Йолларда
İstanbul Klarnet Korosu Solistleri, Avrupa Birliği "Cultural Bridges / Kültür Köprüleri" Programının Finansal Desteği ile Sofya Ulusal Müzik Akademisi'nde konser verdi.
Nicolas Baldeyrou İstanbul’daydı
İKD'nin daveti ile 13-14 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirdiği Masterclass sonrasında İstanbul Klarnet Korosu eşliğinde CKM'de sıradışı bir performans sergiledi.
Pelin Çotal Masterclass/Konser
2009-2010 sezonu süresince CKM’de düzenlediğimiz etkinliklerin 4.' sünde, Göteborg Senfoni Orkestrası solo obuacısı Pelin Çotal solist olarak yer aldı.
Yeni Prova Salonu
İstanbul Klarnet Korosu'nun çalışmalarını desteklemek amacı ile İstanbul Klarnet Derneği Merkez Ofisi'ndeki odalardan biri prova salonu olarak yeniden düzenlendi.
Pierre Amoyal
"Tüm zamanların en genç profesörü" unvanını taşıyan ünlü Fransız keman virtüözü İstanbul Klarnet Korosu ile 13 Ekim 2009'da CKM'de konser verdi.
İstanbul Klarnet Korosu
Genç klarnet sanatçılarından oluşan İstanbul Klarnet Korosu Ocak 2009'da müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptı.

TURKISH MUSIC CLARINET COMPETITION 2024

Application deadline: April 29, 2024

ISTANBUL CLARINET SOCIETY

Rıhtım Cad. Uzunhafız Sok. 3A

Kadıköy 34716 İstanbul

© 2009-2023 Istanbul Clarinet Society

All Rights Reserved

Site by Cotal Visuals